ŠOLA ZA STARŠE

Tudi v letošnjem šolskem letu v Vrtcu Mengeš načrtujemo šole za starše, ki jih bodo izvedli različni predavatelji. Imeli boste priložnost pridobiti nova znanja, obnoviti že znane informacije, izmenjali boste lahko izkušnje in dobili odgovore na morebitna vprašanja s področja vzgoje in starševstva.

Vabljeni starši in vsi, ki ste zainteresirani. Zaradi organizacije vas prosimo, da se pred izvedbo posameznega srečanja prehodno vpišete na sezname (na vratih posameznega oddelka, ki ga obiskuje vaš otrok) oz. nas obvestite na e-naslov:
svetovalna@vrtec-menges.com

Srečanja za starše bodo potekala v avli enote Gobica, ob torkih ob 17.30 uri.

Vljudno vabljeni!

JESENSKA ŠOLA ZA STARŠE

Datum: 10.11.2020 ob 17.30 uri

Tema: Kako se odzvati na otroka v stiski

Predava: Tina Jereb, komunikologinja, spec. integrativne psihoterapije

ZIMSKA ŠOLA ZA STARŠE
Datum: 12.1.2021 ob 17.30 uri
Tema: Razvoj in vzpodbujanje fine in grafomotorike pri predšolskem otroku

Predava: Katja Šuštar, delovna terapevtka

Zaradi trenutne situacije s Covid-19 bo predavanje prestavljeno, saj je izvedba srečanja planirana v vrtcu. Termin bo znan naknadno.

Hvala vsem, ki se predavanj udeležujete.

Koordinatorstvo - svetovalna služba Vrtca Mengeš:

Tina Vuri, psihologinja

ŠOLA ZA STARŠE: Maraton pozitivne psihologije (januar - februar 2021)

Vabljeni k ogledu šole za starše v sklopu Maratona pozitivne psihologije.

Predavanja so brezplačna in potekajo na daljavo. Lahko se prijavite na spletni povezavi

Plakat predavanj

Program predavanj