Spoštovani starši!

Vlada   nam je sporočila, da se je večina obstoječih ukrepov, ki so   trenutno v veljavi podaljšalo. S tem je tudi vrtec še vedno odprt  le za nujno varstvo in vzgojo.  V vrtcu so lahko od 18. 1. 2021 do vključno 22. 1. 2021 otroci staršev, čigar oba starša izpolnjujete kriterij nujnega prihoda na delovno mesto s strani njihovega delodajalca.

Pri tem morata oba starša prinesti potrdilo o nujnosti prihoda na delovno mesto. Potrdilo lahko prinesete tudi  v ponedeljek zjutraj, v kolikor pripeljete otroka. Odprta bo enota GOBICA od 5.30 do 16.15.

Tisti starši, ki so potrdilo o nujnosti prihoda na delovno mesto že oddali, jih ne potrebujejo prinesti na novo.

Zaradi same organizacije dela v vrtcu vas prosimo, da do danes, 14. 1. 2021 do 17.00 označite odsotnost vašega otroka  v web vrtcu ali pa javite vaši vzgojiteljici v skupino.

S spoštovanjem,

Mateja Hribar Sicherl, ravnateljica Vrtca Mengeš