Vlada nam je sporočila, da se je večina obstoječih ukrepov, ki so   trenutno v veljavi podaljšalo. S tem je tudi vrtec še vedno odprt le za nujno varstvo in vzgojo.  V vrtcu so lahko od 11. 1. 2021 do vključno 15. 1. 2021 otroci staršev, čigar oba starša izpolnjujete kriterij nujnega prihoda na delovno mesto s strani njihovega delodajalca.

Pri tem morata oba starša prinesti potrdilo o nujnosti prihoda na delovno mesto. Potrdilo lahko prinesete tudi  v ponedeljek zjutraj, v kolikor pripeljete otroka. Odprta bo enota GOBICA od 5.30 do 16.30.

Tisti starši, ki so potrdilo o nujnosti prihoda na delovno mesto že oddali, jih ne potrebujejo prinesti na novo.

Zaradi same organizacije dela v vrtcu vas prosimo, da do jutri , 8. 1. 2021 do 15.00 označite odsotnost vašega otroka  v web vrtcu ali pa javite vaši vzgojiteljici v skupino.

S spoštovanjem,

Mateja Hribar Sicherl, ravnateljica Vrtca Mengeš

Spoštovani!

Število otrok, ki potrebujejo nujno varstvo, se je v tem tednu povečalo. V enoti Gobica bodo odprti vsi oddelki, v enoti Sonček smo odprli igralnice Račke, Miške in Ribice. Enota Oblaček je ZAPRTA.