Vlada nam je sporočila, da se vsi ukrepi, ki so trenutno v veljavi podaljšajo. S tem je tudi vrtec še vedno odprt le za nujno varstvo in vzgojo. V vrtcu so lahko od 4. 1. 2021 do vključno 8. 1. 2021 otroci staršev, čigar oba starša izpolnjujete kriterij nujnega prihoda na delovno mesto s strani njihovega delodajalca.

Pri tem morata oba starša prinesti potrdilo o nujnosti prihoda na delovno mesto. Potrdilo lahko prinesete tudi v ponedeljek , v kolikor pripeljete otroka. Odprta bo enota GOBICA od 5.30 do 16.30.

Tisti starši, ki so potrdilo o nujnosti prihoda na delovno mesto že oddali, jih ne potrebujejo prinesti na novo.

Zaradi same organizacije dela v vrtcu vas prosimo, da do jutri , 1. 1. 2021 do 15.00 označite odsotnost vašega otroka  v web vrtcu ali pa javite vaši vzgojiteljici v skupino.

Iskreno se vam opravičujemo za pozno sporočilo.

S spoštovanjem,

Mateja Hribar Sicherl

Sklep - nujno varstvo

Še razpored otrok po skupinah:

IGRALNICA

Razporejenost skupin